лагерна втулка, напречен носач MEYLE
лагерна втулка, напречен носач
| Производител | MEYLE |
| Парт номер | 16-14 610 0026 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| височина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MEYLE MCB0169
|
|
BORG & BECK BSK7812
|
|
FAI SS7657
|
|
FEBI BILSTEIN 37675
8.05 €
-20%
6.44 €
|
|
FIRST LINE FSK7812
|
|
FORMPART 4500002
|
|
METZGER 52069208
|
|
MONROE L25823
|
|
MOOG RESB10477
|
|
NK 5103918
|
|
QUINTON HAZELL EMS8514
|
|
SASIC 2254015
10.2 €
-20%
8.16 €
|
|
sbs 19125103918
|
|
SIDEM 805640
|
|
SPIDAN 411898
|
|
SWAG 60937675
|
|
TRISCAN 850025823
|
|
DACIA 545006542R
|
|
DACIA 545016746R
|
|
DACIA 545602788R
|
|
RENAULT 545000138R
|
|
RENAULT 545001535R
|
|
RENAULT 545006542R
|
|
RENAULT 545011697R
|
|
RENAULT 545016746R
|
|
RENAULT 545019969R
|
|
RENAULT 545602788R
|
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 110 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 86 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
