лагерна втулка, напречен носач MEYLE
лагерна втулка, напречен носач
| Производител | MEYLE |
| Парт номер | 31-14 610 0003 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отвън |
| височина | 71 mm |
| вътрешен диаметър | 12,4 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MEYLE MCB0217
|
|
A.B.S. 270152
|
|
ASHIKA GOM436
|
|
ASHUKI 12690004
|
|
BORG & BECK BSK6176
|
|
FIRST LINE FSK6176
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4204302
12.97 €
-20%
10.37 €
|
|
JAPANPARTS RU436
|
|
JAPKO GOJ436
|
|
MALÒ 500471
|
|
METZGER RVSB6
|
|
NIPPARTS J4234000
13.05 €
-20%
10.44 €
|
|
SIDEM 847616
|
|
HONDA 51350S10A00
|
|
HONDA 51350S10G00
|
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
