лагерна втулка, напречен носач MEYLE
лагерна втулка, напречен носач
| Производител | MEYLE |
| Парт номер | 31-14 610 0004 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | вътрешен |
| височина | 50 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MEYLE MCB0218
|
|
A.B.S. 270685
|
|
ASHIKA GOM437
|
|
ASHUKI 12692004
|
|
BORG & BECK BSK6175
|
|
FIRST LINE FSK6175
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4204102
13.8 €
-20%
11.04 €
|
|
JAPANPARTS RU437
|
|
JAPKO GOJ437
|
|
MAPCO 33525
10.95 €
-0%
10.95 €
|
|
NIPPARTS J4234002
15.32 €
-20%
12.25 €
|
|
RUVILLE 987401
|
|
SIDEM 847622
|
|
SPIDAN 411088
|
|
HONDA 51350S10A00
|
|
HONDA 51350S10G00
|
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
