лагерна втулка, напречен носач MEYLE
лагерна втулка, напречен носач
| Производител | MEYLE |
| Парт номер | 35-14 610 0006 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отзад |
| височина | 48 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MEYLE MCB0242
|
|
A.B.S. 270505
|
|
A.B.S. 270952
|
|
ASHIKA GOM306
|
|
ASHUKI 12693003
|
|
BENDIX 045483B
|
|
BORG & BECK BSK6413
|
|
FIRST LINE FSK6413
|
|
FLENNOR FL5531J
|
|
GSP 511131
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4203203
20.94 €
-20%
16.75 €
|
|
IPS Parts IRP10306
|
|
JAPANPARTS RU306
|
|
JAPKO GOJ306
|
|
JP GROUP 3840200409
|
|
KAMOKA 8800411
|
|
KAVO PARTS SCR4505
|
|
KAWE FL5531J
|
|
MAPCO 33538
27.27 €
--0%
27.27 €
|
|
MONROE L50800
27 €
-20%
21.6 €
|
|
MOOG MDSB4917
|
|
NIPPARTS J4233003
15.85 €
-20%
12.68 €
|
|
OPTIMAL F86642
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 7048
|
|
QUINTON HAZELL EMS8257
|
|
SIDEM 851613
10.9 €
-0%
10.9 €
|
|
SPIDAN 411312
|
|
TRISCAN 850050800
|
|
MAZDA B25D34460
|
|
MAZDA C14534460
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 72 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 101 коня | дизел |
| Mazda PREMACY (CP) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
