| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| дължина1/дължина2 | 512 / 323 mm |
| параметър | PN7310602 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SE30X189A |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| параметър | SE30X189A |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 38 mm |
| дължина 1 | 512 mm |
| дължина 2 | 323 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 38 mm |
| дължина 1 | 512 mm |
| дължина 2 | 323 mm |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 334630 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 334629 |
| параметър | SFE36/22X171A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | дясно |
| параметър | SFE36/22X171A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | ляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SFE36/22X171A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | дясно |
| параметър | SFE36/22X171A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 726 623 0026 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| брой на проводите | 1 |