| тегло | 0,025 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,15 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,15 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,024 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,04 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,035 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| амортисьорна система | двутръбен |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV30/12X116A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV30/12X129A2 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |