| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | ET45X140A |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| параметър | ET45X140A |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SFE32/22X169A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X169A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |