| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 332501 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 332500 |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| диаметър на вертикалната тръба | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | дъга отдолу |
| диаметър | 45,2 mm |
| мярка на резбата | M12x1,25 |
| дължина 1 | 502 mm |
| дължина 2 | 343 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SE27/12,5X209A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/18X164A |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/18X164A |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 3,952 kg |
| необходими бройки | 1 |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/18X164A |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/18X164A |
| страна на монтаж | дясно |