| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333370 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333369 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333372 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333371 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 633249 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 633248 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 633251 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 633250 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SF30/20X170A |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SF30/20X170A |
| страна на монтаж | ляво |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SFE30X195A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | дясно |
| усилено изпълнение |
| параметър | SFE30X195A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | ляво |
| усилено изпълнение |
| параметър | SF30/20X195A |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SF30/20X195A |
| страна на монтаж | ляво |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |