| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 632088 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 632087 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 332069 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 332068 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 39 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина 1 | 604 mm |
| дължина 2 | 404 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV30/12X190A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| параметър | SFE30X138A |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |