| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333267 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333266 |
| параметър | SFE30/20X128A |
| страна на монтаж | ляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SFE30/20X128A |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SEXOV26X174A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV26/12X195A |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |