| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SFE30/20X190A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | дясно |
| параметър | SFE30/20X190A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333351 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333350 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| VIN до | 151176 |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| VIN до | 151176 |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333269 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 333268 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SFE32/22X212A |
| страна на монтаж | ляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SFE32/22X212A |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| параметър | SFE30/20X180A |
| страна на монтаж | ляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334260 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334259 |
| параметър | SFE30/20X180A |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |