| височина | 154 mm |
| тегло | 64 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 88 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| параметър | ETOV36X116A |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4001110 |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| брой на проводите | 2 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |