| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 516 mm |
| дължина 2 | 429 mm |
| диаметър | 40 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 10 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обърни внимание на техническите данни |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | дъга отдолу |
| дължина 1 | 554 mm |
| дължина 2 | 377 mm |
| диаметър | 50 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X178A |