| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 224 mm |
| вътрешен диаметър | 68 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,09 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 88 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 39 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| дължина 1 | 586,5 mm |
| дължина 2 | 411 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| параметър | ET36/11X162A |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| ходова част | за автомобили без електр. регулиране на амортисьорите |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETOV36/11X147A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE36/25X170A |
| усилено изпълнение | |
| алтернативен ремонтен комплект | 313 200 |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE36/25X88A |
| параметър | SFE36/25X170A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | електронно регулирана сила на амортисьора |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на експлоатация | електронен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | електронно регулирана сила на амортисьора |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на експлоатация | електронен |