| тегло | 0,079 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 410 mm |
| дължина 2 | 259 mm |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обърни внимание на техническите данни |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4011021 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETOV36/11X99A2 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12,5 mm |
| дължина 1 | 608 mm |
| дължина 2 | 482 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12,5 mm |
| дължина 1 | 581 mm |
| дължина 2 | 492 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| дължина 1 | 591 mm |
| дължина 2 | 492 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETXOV36/13X97A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETOV36/11X97A2 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETOV36/11X34A2 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETXOV36/13X106A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12,5 mm |
| дължина 1 | 608 mm |
| дължина 2 | 482 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | вграден регулируем |
| обурудване на автомобила | за автомобили без регулиране на нивото |
| макс. дължина | 585 mm |
| мин. дължина | 407 mm |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETXOV36/13X53A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | ETXOV36/13X106A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |