| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 140 mm |
| спецификация | Universal |
| дебелина | 125 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 70 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| за OEномер | 31 33 1 094 749 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 125 mm |
| вътрешен диаметър | 60 mm |
| вътрешен диаметър | 70 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 416 mm |
| дължина 2 | 294 mm |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV26X104 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| дължина 1 | 421 mm |
| дължина 2 | 282 mm |
| диаметър | 48 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV26X134A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334699 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334698 |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE26/22X134A |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE26/22X134A |
| страна на монтаж | дясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV26X |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| усилено изпълнение | |
| алтернативен ремонтен комплект | 313 741 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEXOV26X |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| усилено изпълнение | |
| алтернативен ремонтен комплект | 313 740 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE26/22X134A |
| страна на монтаж | ляво |
| усилено изпълнение | |
| алтернативен ремонтен комплект | 313 738 |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE26/22X134A |
| страна на монтаж | дясно |
| усилено изпълнение | |
| алтернативен ремонтен комплект | 313 739 |