| тегло | 0,037 kg |
| тегло | 0,022 kg |
| тегло | 0,036 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,03 kg |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| параметър | SEXOV26X162A |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SEXOV26X116A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |