| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 200 mm |
| вътрешен диаметър | 73 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 200 mm |
| вътрешен диаметър | 73 mm |
| външен диаметър | 92 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 242,5 mm |
| дебелина | 45 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 69 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,25 kg |
| вътрешен диаметър 2 | 12 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEOV30/13X211A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12,5 mm |
| дължина 1 | 566 mm |
| дължина 2 | 370 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEOV30/13X211A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 55 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| дължина 1 | 495 mm |
| дължина 2 | 346 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | дъга отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334966 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 334965 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X152A |
| страна на монтаж | ляво |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X152A |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 339376 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 339375 |