| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| за OEномер | 8200 046 851 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4015150 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| дължина1/дължина2 | 478,5 / 317 mm |
| параметър | PN7330310 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| за OEномер | 8200 212 833 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 476 mm |
| дължина 2 | 317 mm |
| диаметър | 39 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 476 mm |
| дължина 2 | 317 mm |
| диаметър | 39 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| брой на проводите | 2 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SE30X167A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SE30/13X162A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE36/25X163A |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 2 |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |