| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 339807 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 339806 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 51 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 16 mm |
| дължина 1 | 275 mm |
| дължина 2 | 393 mm |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | дъга отдолу |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 337 mm |
| диаметър | 51 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| обърни внимание на техническите данни |