| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| височина | 160 mm |
| тегло | 40 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| материал | термопласт |
| брой на проводите | 2 |
| дебелина | 225 mm |
| материал | термо пластичен полиестер-еластомер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,068 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| продуктов номер | 4080180 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,041 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 225 mm |
| материал | термо пластичен полиестер-еластомер |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,068 kg |
| необходими бройки | 2 |
| да се подменят само по двойки | |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | горе |
| височина | 225 mm |
| необходими бройки | 2 |
| височина | 225 mm |
| тегло | 90 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 18 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,041 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| продуктов номер | 4000260 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4000360 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4000400 |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 39 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина 1 | 577 mm |
| дължина 2 | 365 mm |
| диаметър на бутална щанга | 12 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| диаметър | 50 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина 1 | 520 mm |
| дължина 2 | 353 mm |
| диаметър на бутална щанга | 20 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| диаметър | 50 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина 1 | 520 mm |
| дължина 2 | 353 mm |
| диаметър на бутална щанга | 20 mm |
| брой на проводите | 2 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 39 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина 1 | 577 mm |
| дължина 2 | 365 mm |
| диаметър на бутална щанга | 12 mm |
| брой на проводите | 2 |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| диаметър | 50 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина 1 | 520 mm |
| дължина 2 | 353 mm |
| диаметър на бутална щанга | 20 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | вложка на макферсън |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | вграден регулируем |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | дъга отдолу |
| макс. дължина | 583 mm |
| мин. дължина | 430 mm |