| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| ширина | 59 mm |
| дебелина | 180 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,032 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 178 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| вътрешен диаметър | 53 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 206 mm |
| тегло | 80 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на проводите | 2 |
| материал | термопласт |
| дължина | 176 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,045 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 37 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 68 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| материал | термопласт |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външен диаметър | 68 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| материал | термопласт |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25/55 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25/55 mm |
| параметър | SFE36/25X164A |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| диаметър на корпуса | 55 mm |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| дължина 1 | 367 mm |
| дължина 2 | 560 mm |
| диаметър | 55 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 24 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| външен диаметър | 55 mm |
| амортисьорна система | усилени амортисьори |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| диаметър | 50 mm |
| дължина 1 | 560 mm |
| дължина 2 | 389 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25/55 mm |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| външен диаметър | 55 mm |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEOV30/13X202A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| диаметър | 50 mm |
| дължина 1 | 560 mm |
| дължина 2 | 389 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 39 mm |
| дължина 1 | 565 mm |
| дължина 2 | 360 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 39 mm |
| дължина 1 | 565 mm |
| дължина 2 | 345 mm |
| диаметър на вертикалната тръба | 12 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обърни внимание на техническите данни |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEOV30/13X202A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| усилено изпълнение |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | усилени амортисьори |
| диаметър на корпуса | 55 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25/55 mm |