| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| номер на артикул в чифта | 443254 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| мин. дължина | 310 mm |
| макс. дължина | 430 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 45 mm |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| номер на артикул в чифта | 443257 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| мин. дължина | 310 mm |
| макс. дължина | 430 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 45 mm |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| номер на артикул в чифта | 343246 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| номер на артикул в чифта | 343253 |
| параметър | S30X220A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | S30X203 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SEOV30X168A |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| номер на артикул в чифта | 553191 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| номер на артикул в чифта | 553190 |
| параметър | SEOV30X117A |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| дължина 1 | 550,5 mm |
| дължина 2 | 345,5 mm |
| диаметър | 51 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |