| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| продуктов номер | 4016410 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| диаметър | 38 mm |
| дължина 1 | 442 mm |
| дължина 2 | 290 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 4006440 |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | еднотръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | носещ пружина амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре с ухо |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| параметър | SE26X153A |
| страна на монтаж | предна ос |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| параметър | SF30X158A |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой на проводите | 1 |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| диаметър | 45,5 mm |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина 1 | 532 mm |
| дължина 2 | 371 mm |
| диаметър на бутална щанга | 20 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на маслото |
| конструкция на амортисьор | макферсън |