| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | вилка отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| амортисьорна система | двутръбен |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | Телескопичен амортисьор |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| дължина 1 | 682 mm |
| дължина 2 | 476 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тегло | 3,5 kg |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 526 623 0007 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| амортисьорна система | двутръбен |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| номер на артикул в чифта | 526 623 0006 |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SEOV27/13X218A |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | ухо отдолу |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X164A |
| страна на монтаж | дясно |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| параметър | SFE32/22X164A |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 334843 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| номер на артикул в чифта | 334842 |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 312 mm |
| диаметър на бутална щанга | 22 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| диаметър | 52 mm |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 312 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| брой на проводите | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вид амортисьор | налягане на газ |
| конструкция на амортисьор | макферсън |
| амортисьорна система | двутръбен |
| вид на закрепване на амортисьора | отгоре щифт |
| вид на закрепване на амортисьора | скоба отдолу |
| диаметър | 52 mm |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 312 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| диаметър на вертикалната тръба | 22 mm |
| брой на проводите | 1 |