Ангренажен ремък CONTITECH
Ангренажен ремък
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | CT1080 |
| брой на зъбите | 187 |
| ширина | 32 mm |
| тегло | 0,292 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CONTITECH CT1080
62.45 €
-20%
49.96 €
|
|
CONTITECH HTDA14968000M32
|
|
AE TB673
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
BOSCH 1987949511
|
|
DAYCO 187RHP+320H
|
|
DAYCO 187SHP+320H
|
|
DAYCO 94495
46.79 €
-20%
37.43 €
|
|
GATES 5446XS
92.73 €
-20%
74.18 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1125047
42.25 €
-20%
33.8 €
|
|
OPTIBELT HR77187x32mm
|
|
OPTIBELT ZRK1430
|
|
QUINTON HAZELL QTB551
|
|
ROULUNDS RUBBER RR1065
|
|
TRISCAN 86455446XS
|
|
VEYANCE 187H8P320II
|
|
VEYANCE G1462H
|
|
MITSUBISHI MD307487
|
|
MITSUBISHI MD317871
|
|
MITSUBISHI XD307487
|
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 181 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 181 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 163 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS кабриолет (JX) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO SPORT (K90) | 177 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 177 коня | бензин |
| Chrysler STRATUS (JA) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO SPORT (K90) | 170 коня | бензин |
