Ангренажен ремък CONTITECH
Ангренажен ремък
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | CT1090 |
| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 30 mm |
| тегло | 0,209 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CONTITECH CT1022
|
|
CONTITECH CT1090
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
CONTITECH HTDA11149,525M30
|
|
AE TB726
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
BOSCH 1987949563
|
|
DAYCO 117RP300HT
|
|
DAYCO 117SP300HT
|
|
DAYCO 94884
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FEBI BILSTEIN 19542
46.13 €
-20%
36.9 €
|
|
GATES 5601XS
62.84 €
-20%
50.27 €
|
|
INA 536026110
|
|
OPTIBELT HRS76117x30mm
|
|
OPTIBELT ZRK1439
|
|
QUINTON HAZELL QTB630
|
|
ROULUNDS RUBBER 117HP300
|
|
ROULUNDS RUBBER RR1060
47.65 €
--0%
47.65 €
|
|
RUVILLE 555429
|
|
TRISCAN 86455601XS
|
|
VEYANCE 117H95P300II
|
|
VEYANCE G1542H
|
|
AUDI 045109119D
|
|
AUDI 045109119E
|
|
AUDI 045109119L
|
|
VW 045109119D
|
|
VW 045109119E
|
|
VW 045109119L
|
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 61 коня | дизел |
| Audi A2 (8Z0) | 61 коня | дизел |
