Ангренажен ремък CONTITECH
Ангренажен ремък
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | CT1118 |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 20 mm |
| тегло | 0,133 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CONTITECH CPPN8109,525M20
|
|
CONTITECH CT1118
56.42 €
-20%
45.14 €
|
|
DAYCO 085RP200HT
|
|
DAYCO 085SP200HT
|
|
DAYCO 94989
20.94 €
-20%
16.75 €
|
|
GATES 5625XS
77.6 €
-20%
62.08 €
|
|
INA 536030310
|
|
QUINTON HAZELL QTB722
|
|
RUVILLE 555916
|
|
VEYANCE G1618H
|
|
CITROEN 192671
|
|
FORD 1324288
|
|
FORD 4S7Q6K288DA
|
|
JAGUAR C2C24601
|
|
PEUGEOT 192671
|
| Jaguar S-TYPE (CCX) | 207 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY III (LA_, TAA) | 190 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 190 коня | дизел |
| Jaguar XJ (N3_, X350, X358) | 207 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Jaguar XF (_J05_, CC9) | 207 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
