Ангренажен ремък CONTITECH
Ангренажен ремък
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | CT924 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 171 |
| тегло | 0,207 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CONTITECH CT913
|
|
CONTITECH CT924
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
CONTITECH STD13688000M24
|
|
GENERAL MOTORS 9128722
|
|
GENERAL MOTORS 92062969
|
|
GENERAL MOTORS 92065902
|
|
SGM SAAB 09128722
|
|
SGM SAAB 90571148
|
|
SGM SAAB 93386687
|
|
VAUXHALL 90499525
|
|
AE TB524
33.76 €
-20%
27 €
|
|
BOSCH 1987948788
|
|
DAYCO 171STP8M240H
|
|
DAYCO 94824
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23425
30.91 €
-20%
24.73 €
|
|
GATES 5461XS
37.98 €
-20%
30.38 €
|
|
HUTCHINSON 171AH24
|
|
INA 536023910
|
|
OPTIBELT 92171x24
|
|
OPTIBELT HR40819x24mm
|
|
OPTIBELT ZRK1256
|
|
QUINTON HAZELL QTB491
|
|
ROULUNDS RUBBER 171HG240
|
|
ROULUNDS RUBBER RR1179
27.62 €
-0%
27.62 €
|
|
RUVILLE 555310
|
|
TRISCAN 86455461XS
|
|
VEYANCE G1333H
|
|
OPEL 4805292
|
|
OPEL 5636350
|
|
OPEL 5636359
|
|
OPEL 5636370
|
|
OPEL 5636372
|
|
OPEL 92063944
|
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel SINTRA | 141 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 144 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
