Ангренажен ремък CONTITECH
Ангренажен ремък
| Производител | CONTITECH |
| Парт номер | CT929 |
| брой на зъбите | 143 |
| ширина | 26 mm |
| тегло | 0,201 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CONTITECH CT929
36.79 €
-20%
29.43 €
|
|
CONTITECH HTDA11448000M26
|
|
AE TB534
27.49 €
-20%
21.99 €
|
|
BOSCH 1987949442
|
|
DAYCO 143RHP+260H
|
|
DAYCO 143SHP+260H
|
|
DAYCO 94827
30.58 €
-20%
24.47 €
|
|
GATES 5416XS
37.29 €
-20%
29.83 €
|
|
HUTCHINSON 143AHP26
|
|
INA 536024110
|
|
OPTIBELT 77143X26
|
|
OPTIBELT HR70264x26mm
|
|
OPTIBELT ZRK1299
|
|
QUINTON HAZELL QTB526
|
|
ROULUNDS RUBBER 143HG260
|
|
ROULUNDS RUBBER RR1176
29 €
-0%
29 €
|
|
RUVILLE 556110
|
|
TRISCAN 86455416XS
|
|
VEYANCE G1438H
|
|
ROVER GTB2017XS
|
|
ROVER GTB9003XS
|
|
ROVER LHN100390
|
|
ROVER LHN100830
|
| Rover 200 (RF) | 146 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 146 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Rover COUPE | 145 коня | бензин |
| Rover 25 (RF) | 146 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
