| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| Брой ремъци | 1 |
| за номер артикул | S314 |
| брой на зъбите | 190 |
| дължина | 1520 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| тегло | 0,801 kg |
| Дължина на опаковка | 26,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16,5 cm |
| Височина на опаковка | 9,5 cm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| обърни внимание на техническите данни | |
| допълващ артикул /допълваща информация | без водна помпа |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| тегло | 0,620 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 190 |
| дължина | 1520 mm |
| ширина | 24 mm |
| наличната ролка | 2 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| тегло | 0,620 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| вид болт/гайка | с подложна шайба |
| брой на зъбите | 190 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с водна помпа |
| тегло | 1,15 kg |
| необходими бройки | 1 |
| обърни внимание на техническите данни | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с водна помпа |
| брой на зъбите | 190 |
| дължина | 1520 mm |
| ширина 1 | 24 mm |
| наличната ролка | 2 |
| Брой ремъци | 1 |
| наличната ролка | 2 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| Брой ремъци | 1 |
| наличната ролка | 2 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| наличната ролка | 2 |
| Брой ремъци | 1 |
| Дължина на опаковка | 26,1 cm |
| Широчина на опаковка | 15,4 cm |
| Височина на опаковка | 9,4 cm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите 1 | 190 |
| Брой ремъци | 1 |
| тегло | 1670 g |
| ширина 1 | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| тегло | 1,745 kg |
| Дължина на опаковка | 28 cm |
| Широчина на опаковка | 17,5 cm |
| Височина на опаковка | 24 cm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винт |
| вид болт/гайка | с подложна шайба |
| брой на зъбите | 190 |
| ширина | 24 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 190 |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: разпределителен вал |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: водна помпа |