| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 22 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| повърхност | с покритие |
| тегло | 0,4 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| тегло | 0,697 kg |
| Дължина на опаковка | 26,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16,5 cm |
| Височина на опаковка | 9,5 cm |
| брой на зъбите | 117 |
| дължина | 1114 mm |
| ширина | 22 mm |
| наличната ролка | 1 |
| брой на зъбите | 117 |
| дължина | 1114 mm |
| ширина | 22 mm |
| наличната ролка | 1 |
| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 22 mm |
| Брой ремъци | 1 |
| наличната ролка | 1 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 117 |
| тегло | 1,956 kg |
| Дължина на опаковка | 28 cm |
| Широчина на опаковка | 17,5 cm |
| Височина на опаковка | 31 cm |
| ремъчни шайби | за шайба за пистов ремък |
| брой на зъбите | 117 |
| дължина | 1114 mm |
| ширина 1 | 22 mm |
| наличната ролка | 1 |
| ремъчни шайби | за шайба за пистов ремък |