| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 109 |
| дължина | 872 mm |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |
| тегло | 0,161 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 109 |
| дължина | 872 mm |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 109 |
| стъпка на зъби | 8 mm |
| дължина | 871 mm |
| ширина | 25,4 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 109 |
| ширина | 25 mm |