| брой на зъбите | 108 |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 17 mm |
| брой на зъбите | 108 |
| тегло | 0,14 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 108 |
| ширина | 17 mm |
| брой на зъбите | 101 |
| ширина | 17 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 108 |
| ширина | 17 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 108 |
| ширина | 17 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 108 |
| брой на зъбите | 101 |
| ширина | 17 mm |
| ширина | 17 mm |
| брой на зъбите | 101 |
| тегло | 0,134 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 101 |