| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25 mm |
| тегло | 0,223 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 153 |
| тегло | 0,18 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25,4 mm |
| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 153 |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 153 |
| дължина | 1457 mm |
| ширина | 25,4 mm |