| брой на зъбите | 116 |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 116 |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 116 |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 22 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 85 |
| ширина | 22 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 116 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 23,36 mm |
| брой на зъбите | 85 |
| тегло | 0,12 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 19,5 mm |
| брой на зъбите | 116 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,11 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 116 |
| ширина | 20 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| 2 ремъка | |
| брой на зъбите | 116 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите 2 | 85 |
| ширина 2 | 22 mm |
| тегло | 0,264 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |