| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| дължина | 856 mm |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| дължина | 856 mm |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| тегло | 0,130 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| дължина | 856 mm |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| тегло | 0,146 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 107 |
| ширина | 22 mm |
| брой на зъбите | 107 |
| дължина | 856 mm |
| ширина | 22 mm |
| форма | B-форма |
| брой на зъбите | 107 |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| стъпка на зъби | 8 mm |
| дължина | 856 mm |
| ширина | 22 mm |