| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 55 |
| стъпка на зъби | 8 mm |
| дължина | 523 mm |
| ширина | 12,7 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 55 |
| дължина | 523 mm |
| ширина | 13 mm |
| ширина | 12 mm |
| брой на зъбите | 55 |
| тегло | 0,076 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 122 |
| дължина | 1162,1 mm |
| ширина | 19 mm |
| разстояние между прорезите | 9.525 |
| брой на зъбите | 55 |
| дължина | 523 mm |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 55 |
| тегло | 0,079 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| дължина | 520 mm |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 65 |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 520 mm |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 65 |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: балансиращ вал |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,8 mm |
| зъбно зацепване | Curvilineo |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,7 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,7 mm |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 1/2 Zoll |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: балансиращ вал |
| брой на зъбите | 55 |
| ширина | 12,8 mm |
| зъбно зацепване | Curvilineo |
| брой на зъбите | 122 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 122 |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| дължина | 1161 mm |
| ширина | 19 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 122 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 122 |
| тегло | 0,144 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 122 |
| ширина | 19 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 122 |
| брой на зъбите | 122 |
| ширина | 3/4 Zoll |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 122 |
| тегло | 0,168 kg |
| ремък | с трапецовиден зъбен профил |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 122 |
| дължина | 1162 mm |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 122 |
| дължина | 1161 mm |
| ширина | 19 mm |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: разпределителен вал |
| брой на зъбите | 122 |
| ширина | 19 mm |
| зъбно зацепване | Curvilineo |