| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| ширина 1 | 30 mm |
| зъбно зацепване | B |
| брой на зъбите | 120 |
| за номер артикул | TBK161/TBK162/TBK168 |
| за номер артикул | TBK170/TBK345/TBK483 |
| брой на зъбите | 120 |
| дължина | 1143 mm |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| тегло | 0,213 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| дължина | 1143 mm |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 30 mm |
| ширина | 30 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,18 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |