| брой на зъбите | 119 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 98 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 119 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 98 |
| дължина | 933 mm |
| ширина | 19 mm |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| номер на артикул в чифта | J1127000 |
| брой на зъбите | 119 |
| дължина | 1133 mm |
| ширина | 19 mm |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| номер на артикул в чифта | J1127001 |