| брой на зъбите | 88 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 984 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 20 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 984 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| дължина | 983 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| брой на зъбите | 123 |
| тегло | 0,17 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| дължина | 983 mm |
| ширина | 20 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 984 mm |
| ширина | 20 mm |
| разстояние между прорезите | 8 |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 983 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 984 mm |
| ширина | 20 mm |
| разстояние между прорезите | 8 |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| тегло | 0,180 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 20 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 24 mm |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| брой на зъбите | 123 |
| дължина | 983 mm |
| ширина | 24 mm |
| ширина | 20 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| тегло | 0,156 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 123 |
| ширина | 20 mm |
| ширина | 24 mm |
| брой на зъбите | 123 |
| тегло | 0,1 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |