| брой на зъбите | 177 |
| ширина | 25,4 mm |
| брой на зъбите | 177 |
| дължина | 1686 mm |
| ширина | 25 mm |
| брой на зъбите | 177 |
| дължина | 1685,9 mm |
| ширина | 25,4 mm |
| разстояние между прорезите | 9.525 |
| брой на зъбите | 177 |
| дължина | 1687 mm |
| ширина | 25,4 mm |
| форма | C-форма |
| брой на зъбите | 177 |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| стъпка на зъби | 9,5 mm |
| дължина | 1687 mm |
| ширина | 25,4 mm |
| брой на зъбите | 177 |
| брой на зъбите | 177 |
| ширина | 25,4 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 177 |
| тегло | 0,265 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 177 |
| ширина | 25,4 mm |
| брой на зъбите | 177 |
| ширина | 1 Zoll |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| задвижван агрегат | задвижван агрегат: разпределителен вал |
| брой на зъбите | 177 |
| ширина | 25 mm |
| зъбно зацепване | Curvilineo |