| брой на зъбите | 120 |
| дължина | 1143 mm |
| ширина | 18 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 18 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 18 mm |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 18 mm |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 120 |
| брой на зъбите | 120 |
| ширина | 18 mm |
| тегло | 0,139 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |