| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| дължина | 1229 mm |
| ширина | 31 mm |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| тегло | 0,278 kg |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 129 |
| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| тегло | 0,245 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,19 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| брой на зъбите | 129 |
| ширина | 31 mm |
| ширина | 31 mm |
| брой на зъбите | 129 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за разпределителен вал |
| тегло | 0,15 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |