| брой на зъбите | 124 |
| брой на зъбите | 124 |
| дължина | 1181 mm |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 19 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 125 |
| дължина | 1190,6 mm |
| ширина | 19 mm |
| разстояние между прорезите | 9,525 |
| брой на зъбите | 124 |
| тегло | 0,165 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 19 mm |
| ширина 1 | 19 mm |
| зъбно зацепване | C |
| брой на зъбите | 125 |
| за номер артикул | TBK43 |
| брой на зъбите | 125 |
| ширина | 19 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | STT-1 |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 125 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 125 |
| дължина | 1191 mm |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 124 |
| ширина | 3/4 Zoll |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |
| брой на зъбите | 125 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 125 |
| ширина | 19 mm |
| брой на зъбите | 125 |
| брой на зъбите | 125 |
| тегло | 0,166 kg |
| Дължина на опаковка | 25,5 cm |
| Широчина на опаковка | 16 cm |
| Височина на опаковка | 3 cm |
| брой на зъбите | 125 |
| ширина | 19 mm |
| устойчив на висока температура | |
| Дължина на опаковка | 20,8 cm |
| Широчина на опаковка | 3,2 cm |
| Височина на опаковка | 23 cm |