| цвят | син |
| вместимост | 60 литри |
| тегло | 60 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 60 литри |
| тегло | 60 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 1,5 литри |
| вид на свързване | бутилка |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| цвят | син |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| тегло | 1,78 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| тегло | 1,760 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 5 литри |
| вид на свързване | бутилка |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,96 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,96 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 5 литри |
| тегло | 6 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 5 литри |
| тегло | 6 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 5 литри |
| тегло | 6 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 5 литри |
| тегло | 6 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,705 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,705 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 20 литри |
| тегло | 22 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 20 литри |
| тегло | 22 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 20 литри |
| тегло | 22 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 20 литри |
| тегло | 22 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 60 литри |
| тегло | 60 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | син |
| вместимост | 60 литри |
| тегло | 60 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |