| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 20 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 23,088 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 20 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 23,088 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |