| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| спецификация | MB 325.3 |
| спецификация | VW TL 774 F |
| спецификация | Ford WSS-M97B44-D |
| тегло | 1,795 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| спецификация | MB 325.3 |
| спецификация | VW TL 774 F |
| спецификация | Ford WSS-M97B44-D |
| тегло | 1,795 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| спецификация | MB 325.3 |
| спецификация | VW TL 774 F |
| спецификация | Ford WSS-M97B44-D |
| тегло | 1,741 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| спецификация | MB 325.3 |
| спецификация | VW TL 774 F |
| спецификация | Ford WSS-M97B44-D |
| тегло | 1,741 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,96 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,96 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,705 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 5,705 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 5 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 20 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 23,088 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 20 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 23,088 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 13 |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| цвят | лилав |
| вместимост | 60 литри |
| спецификация | G 12 Plus |
| тегло | 70,465 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |