| цвят | син |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| тегло | 1,78 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | син |
| вместимост | 1,5 литри |
| спецификация | MB 325.2 |
| спецификация | MB 325.0 |
| тегло | 1,760 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вместимост | 1,5 литри |
| тегло | 1,780 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| вместимост | 1,5 литри |
| тегло | 1,780 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вместимост | 1,5 литри |
| тегло | 1,780 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| вместимост | 1,5 литри |
| тегло | 1,780 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |